Termínová listina

Termínová listina SPČR pro PP,RP a DPP          
     
    Termínová listina PP RP DPP 2024  
    Datum Závod  Stát Místo Kategorie    čas
    LEDEN                  
    20.1 3. Kolo ČLM   25.m ČR Liberec E,D,C PP m
    20.1 1. Kolo MSLM   25 m ČR Zlín E,D,C PP m
    ÚNOR                  
    23.25.
    SP 2 Kolo 
    50m FR Aix En Provence  ,B,A PP
    23.-24. Školení rozhodčích   III. a II třídy     –  lektor   MUDr Přivřel Zdenek Břeclav 
    24. “ Břeclavský žabák „ 25m ČR Břeclav E,D,C PP
    BŘEZEN                
    2. 2. Kolo MSLM  50m ČR Přerov Skorpen E,D,C PP m
    9.-10. „Žďárský Gumák „ 25m ČR Žďár Nad Sázavou E,D,C,B,A,V PP V
    21.-24 SP 2 Kolo Lignano  50m IT Lignano Sabbadoro B,A PP
    29.-1.  Velikonoce
    DUBEN                
    6.-7. MČR Družstev  „Potapěčská Liga „ 50m ČR Olomouc A PP V
    13. 1.Kolo ČLM  25m ČR Most E,D,C PP m
    20. Memorial Šírka  25m ČR Rumburk A,B,C,D,E,V PP
    20. 3.Kolo MSLM 25m ČR Nový Jičín E,D,C PP
    12.-14. 3 Kolo SP 50m USA Coral Springs B,A PP
    26.-27. Akademické mistrovství světa  FISU 2024 50m KOL Akademici PP
    27. POLIS CUP 50 m ČR Zlín A,B,C,D,E PP V
    KVĚTEN                
    4. 2.Kolo ČLM  50 m ČR Tábor E,D,C PP m
     17-19 MČR Jednotlivců 50/25 ČR Pardubice  A,B,C,D,E PP V+m
    ČERVEN                
    8. 1 Kolo DPP ČR Mělice Pardubice A,B,C,D,E,V DPP
    15.-16. 2 Kolo DPP český Pohár  MČR DPP ČR Čochtan Dářko A,B,C,D,E,V DPP
    22. 3 Kolo DPP český pohár  ČR Skorpen Tovačov  A,B,C,D,E,V DPP
    26.-1.7  ME Juniorů v PP a RP LIT Klaipeda B – repre PP
    24.-26 ČAH ČR Liberec akademici PP
    ČERVENEC                
    7.-14 MS   50m SRB Bělehrad Repre PP
    SRPEN                
    ZÁŘÍ                  
    6.-9. Finale SP   “ Golden Final „ 50m Tha Phuket  B,A PP
    16.-21.  MS  PP a DPP  FRA Marseille  Repre
    21. Koronáček 25 m ČR Zlín A,B,C,D,E PP m
    ŘÍJEN                  
    5. 5.Kolo MSLM 25m ČR Žďár nad Sázavou C,D,E PP m
    5. 5.Kolo ČLM   ČR České Budějovice C,D,E PP
    12.  Litoměřická ploutev 25m ČR Litoměřice A,B,C,D,E,V PP m
    19. Oblastní liga  50m ČR Olomouc C,D,E PP m
    19. Rumburská Ploutev 25m ČR Rumburk A,B,C,D,E,V PP
    26-28 Volno
    LISTOPAD                
    2.-3. NEMO TROPHY 2024 50 m ČR Zlín A,B,C,D PP V
    16.-17 Finále Ligy Mládeže  25m ČR Žďár  ? Lib?  Nj ? C,D,E PP V
    23. VC. Tabora 25m ČR A,B,C,D,E PP m
    PROSINEC                
    7.-8. Vánoční pohár Most 25m ČR Most A,B,C,D,E PP m
    7.-8. Mikulášský Pohár  50m ČR Přerov Skorpen A,B,C,D,E PP m
    26. Vánoční kilometr 50 roč  ČR Dyje Břeclav A,B,C,D,E DPP
    počítadlo.abz.cz