Termínová listina 2019 – 2020

termínová-Listina-2020-1


                    Termínová listina 2020                  

 úprava :  10.11.2019

 

Únor

21.-23.2.         Finswimming World CUP 1 Kolo                            PP                    Hu / Eger                    C,B,A

Březen

20.-22.3.         Finswimming World CUP 2 Kolo                           PP                    IT/Lignano                   C,B,A

28.3.                3. kolo ligy mládeže Morava                                     PP                    Žďár n. Sázavou          E,D,C

28.3.                2. kolo ligy mládeže Čechy                                        PP                    Tábor                            E,D,C

Duben

4. – 5. 4.         Mistrovství ČR družstev a Potápěčská liga             PP                    Olomouc                           A

18.4.               3. kolo ligy mládeže Čechy                                          PP                    Liberec                           E,D,C

18.-19.4.         Finswimming World CUP 3 Kolo                             PP        FR/Aix enProvence                 C,B,A

25.4                 Memoriál J.Šírka                                                         PP                    Rumburk              A,B,C,D,E,E0,V

25.4.                 SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr   —                     PP                    Zvolen                            E,D,C

Květen

2.-3.5.              „Ještěd CUP“ Liberec                                                  PP                    Liberec                          E,D,C

16.-17.5.         Modrý mítink -Mezinárodní závody                          PP                    Nový Jičín                    A,B,C,D,E

29.-31.5.         MČR PP a RP                                                                 PP                    Č. Budějovice               A,B,C,D,E

Červen

6.6.                  1. Kolo seriálu   ČP    DPP , 4.kolo ČLM                  DPP                 Liberec                            A,B,C,D,E

13.-14.6.         MČR DPP Dářko, 2. Kolo serialu DPP                     DPP                 Žďár                                A,B,C,D,E

12.-16.6.         World CUP Master                                                        PP                    IT / Lignano                       V

20.6.                3.kolo ČP DPP a 4. kolo MSLM Tovačov                 DPP                 Přerov – Skorpen        A,B,C,D,E

24.-30.6          ČAH – České akademické hry                                    PP                    Olomouc                              A

Červenec

2.-8.7.             MS – Mistrovství světa                                                  PP                    RUS/Tomsk                        A

26.7.-1.8.        MEJ Mistrovství Evropy Juniorů                               PP                    IT/Lignano                       C,B

Srpen

1.8.                  Memoriál Zdeňka Skružného                                     DPP                 CHOR/Pula

9.8.                  DPP   Veruda – Pula                                                    DPP                 CHOR/Pula

Září

12.9.                      FastFins Cup 4 kolo ČP DPP                                 DPP                Osek                                 A,B,C.D,E

19.9.                SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr          —                  PP                  Zlín                                     E,D,C

24.-28.9.         MS + MSJ DPP                                                            DPP                 Col/ San Andrés               C,B,A, V

Říjen

3.10.                      5. kolo MSLM                                                           PP                          Přerov                           E,D,C

17.10.                   Oblastní ligu mládeže                                               PP                          Olomouc                         E,D

17.10.                   Litoměřická ploutev                                                  PP                          Litoměřice              A,B,C,D,E,E0

24.10.                   Rumburská Ploutev                                                  PP                          Rumburk              A,B,C,D,E,E0,V

24.10.              SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr          —                 PP                       POL/ Jastrebie             E,D,C

Listopad

7.11                 Subkomise PP                                                                                              Zlín                  zástupci klubů

7.-8.11.           Nemo Trophy – Meziárodní závody                               PP                    Zlín                                   A

14.-15.11        Finále ligy Mládeže                                                            PP                    Nový Jičín                    E,D,C

21.11               VC Tábora                                                                           PP                    Tábor

28.-29.11.       7th World Meeting of Young                                          PP                    HU/Kecskemét            E,D,C

Prosinec

5.12.                Mikulášský pohár – Memoriál Zdeňka Joukla           PP                          Přerov                     E,D,C,B,A

12.-13.12.        Vánoční cena Mostu                                                        PP                          Most                       E,D,C,B,A

12.12.              SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr  –  finále                  PP                    Nový Jičín                   E,D,C

26.12.             Vánoční kilometr 46. Ročník                                          DPP                   Břeclav       Bez sportovní registrace

 

počítadlo.abz.cz