Termínová listina 2019

Termínová-Listina-PP-2019

                             Termínová listina  PP- RP  2019

 

DUBEN

20.-21.4.                     Finswimming World Cup 3. kolo                                        PP  Provence/F           C,B,A

27.4.                            Moravskoslezská Liga Mládeže 3.kolo                              PP  Nový Jičín              E,D,C

27.4                             Česká Liga Mládeže  3. kolo                                                 PP  Liberec                    E,D,C

KVĚTEN

4,5                             SEPM  – NJ-ZV-JAS- ZL                                                        PP   Zvolen                  EO,E,D,C

3.-5.5.                         Finswimming World Cup 4. kolo                                         PP  Coral Spring/USA  C,B,A

18.-19.5                      Modrý Mítink – mezinárodní závody                                   PP    Nový Jičín          E,D.C.B,A

31.-2.6                     MČR  – Mistrovství české republiky                           PP     Zlín                     E,D.C.B,A

ČERVEN

8.6                               1 kolo Českého poháru                                                         DPP    Pardubice          E,D,C,B,A

15.6.                          2 kolo českého poháru + MČR v DPP Velké Dářko DPP    Žďár n.Saz         E,D.C.B,A

22.6                             3 kolo Českého poháru          Skorpen                                DPP    Přerov                E,D,C,B,A

23.6.                            Jadran CUP                                Fast                                    DPP     Osek nad Beč.   E,D.C.B,A

25.6.-2.7.                      Finswimming European Championships Senior             PP DPP  Řecko            REPRE

ČERVENEC

28.7.-4.8.                     16.thFinswimming World Junior Championship           PP DPP   Egypt            J-REPRE

SRPEN

ZÁŘÍ

21.9.                            SEPM  – NJ-ZV-JAS- ZL                                                         PP        Zlín                  E,D,C

ŘIJEN

5.10                             Moravskoslezská Liga Mládeže 4 .kolo                                PP        Přerov             E,D,C

12.10                           Litoměřická ploutev                                                                 PP        Litoměřice      E,D,C,B,A

19.10.                          Oblastní Liga Olomouc                                                            PP        Olomouc         E0,E,D

19.10.                         Rumburská Ploutev                                                                   PP   Rumburk E0,E,D,C,B,A,V

LISTOPAD

2.-3.11.                       CMAS  „NEMO TROPHY“ mezinárodní závody                           PP        Zlín                   A

16.17.11                    Finále Ligy mládeže                                                                  PP       Liberec   E,D,C  

23.11.                          Velká cena  Tábora                                             PP       Tábor      E,D,C,B,A                               

 PROSINEC

30.11-1.12                  6th World Meeting of Young Finswimmers                                    PP      Keczkemet/HU     E,D,C

7.12.                            Velká Cena Přerova                       Fast Fin                                       PP      Přerov               E,D,C,B,A                          

7.-8.12.                       Vánoční pohár Most                                                                            PP        Most                E,D,C,B,A

14.12.                          SEPM  – NJ-ZV-JAS- ZL                                                                     PP        Jastrebie Zdroj    E,D,C

26.12.                          Vánoční kilometr  45. ročník 2019                                                   DPP       Břeclav           A

Verze 2.1.2019


počítadlo.abz.cz