Termínová listina 2019 – 2020

termínová-Listina-2020-1


 

     Termínová listina  PP- RP  2019          

 PROSINEC

6.-8.12.                      Golden final CAMS  World CUP                                                        PP    Poznaň     /PL      C,B,A

7.12.                            Mikulášská cena                 – Skorpen                                                 PP      Přerov               E,D,C,B,A                          

7.-8.12.                       Vánoční pohár Most                                                                            PP        Most                E,D,C,B,A

14.12.                          SEPM  – NJ-ZV-JAS- ZL                                                                     PP        Jastrebie Zdroj    E,D,C

26.12.                          Vánoční kilometr  45. ročník 2019                                                   DPP       Břeclav           A

 

 

                     Termínová listina 2020                  

 úprava :  10.11.2019

Leden

18.1.                VC Přerova                                                                  PP                    Přerov Fastfin             A,B,C,D,E

24.1                 školení rozhodčích III. a II. třídy                           PP                    Zlín

25.1.                1. kolo ligy mládeže Morava                                    PP                    Zlín                                  E,D,C

25.1.                1. kolo ligy mládeže Čechy                                       PP                    Most                                 E,D,C

Únor

8.2.                  Komise rozhodčích     školení tř.I.                          pp                    Žďár n. Sázavou       

8.-9.2.              Žďárský Gumák                                                        PP                    Žďár n. Sázavou            A,B,C,D,E

15.2.                2. kolo. ligy mládeže Morava                                   PP                    Nový Jičín                    E,D,C

21.-23.2.         Finswimming World CUP 1 Kolo                            PP                    Hu / Eger                    C,B,A

Březen

20.-22.3.         Finswimming World CUP 2 Kolo                           PP                    IT/Lignano                   C,B,A

28.3.                3. kolo ligy mládeže Morava                                     PP                    Žďár n. Sázavou          E,D,C

28.3.                2. kolo ligy mládeže Čechy                                        PP                    Tábor                            E,D,C

Duben

4. – 5. 4.         Mistrovství ČR družstev a Potápěčská liga             PP                    Olomouc                           A

18.4.               3. kolo ligy mládeže Čechy                                          PP                    Liberec                           E,D,C

18.-19.4.         Finswimming World CUP 3 Kolo                             PP        FR/Aix enProvence                 C,B,A

25.4                 Memoriál J.Šírka                                                         PP                    Rumburk              A,B,C,D,E,E0,V

25.4.                 SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr   —                     PP                    Zvolen                            E,D,C

Květen

2.-3.5.              „Ještěd CUP“ Liberec                                                  PP                    Liberec                          E,D,C

16.-17.5.         Modrý mítink -Mezinárodní závody                          PP                    Nový Jičín                    A,B,C,D,E

29.-31.5.         MČR PP a RP                                                                 PP                    Č. Budějovice               A,B,C,D,E

Červen

6.6.                  1. Kolo seriálu   ČP    DPP , 4.kolo ČLM                  DPP                 Liberec                            A,B,C,D,E

13.-14.6.         MČR DPP Dářko, 2. Kolo serialu DPP                     DPP                 Žďár                                A,B,C,D,E

12.-16.6.         World CUP Master                                                        PP                    IT / Lignano                       V

20.6.                3.kolo ČP DPP a 4. kolo MSLM Tovačov                 DPP                 Přerov – Skorpen        A,B,C,D,E

24.-30.6          ČAH – České akademické hry                                    PP                    Olomouc                              A

Červenec

2.-8.7.             MS – Mistrovství světa                                                  PP                    RUS/Tomsk                        A

26.7.-1.8.        MEJ Mistrovství Evropy Juniorů                               PP                    IT/Lignano                       C,B

Srpen

1.8.                  Memoriál Zdeňka Skružného                                     DPP                 CHOR/Pula

9.8.                  DPP   Veruda – Pula                                                    DPP                 CHOR/Pula

Září

12.9.                      FastFins Cup 4 kolo ČP DPP                                 DPP                Osek                                 A,B,C.D,E

19.9.                SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr          —                  PP                  Zlín                                     E,D,C

24.-28.9.         MS + MSJ DPP                                                            DPP                 Col/ San Andrés               C,B,A, V

Říjen

3.10.                      5. kolo MSLM                                                           PP                          Přerov                           E,D,C

17.10.                   Oblastní ligu mládeže                                               PP                          Olomouc                         E,D

17.10.                   Litoměřická ploutev                                                  PP                          Litoměřice              A,B,C,D,E,E0

24.10.                   Rumburská Ploutev                                                  PP                          Rumburk              A,B,C,D,E,E0,V

24.10.              SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr          —                 PP                       POL/ Jastrebie             E,D,C

Listopad

7.11                 Subkomise PP                                                                                              Zlín                  zástupci klubů

7.-8.11.           Nemo Trophy – Meziárodní závody                               PP                    Zlín                                   A

14.-15.11        Finále ligy Mládeže                                                            PP                    Nový Jičín                    E,D,C

21.11               VC Tábora                                                                           PP                    Tábor

28.-29.11.       7th World Meeting of Young                                          PP                    HU/Kecskemét            E,D,C

Prosinec

5.12.                Mikulášský pohár – Memoriál Zdeňka Joukla           PP                          Přerov                     E,D,C,B,A

12.-13.12.        Vánoční cena Mostu                                                        PP                          Most                       E,D,C,B,A

12.12.              SEPM         Jičín- Zlín- Zv – Jastr  –  finále                  PP                    Nový Jičín                   E,D,C

26.12.             Vánoční kilometr 46. Ročník                                          DPP                   Břeclav       Bez sportovní registrace

 

počítadlo.abz.cz