Termínová listina 2018

 

červeně označené závody budou měřeny elektronickou časomírou   ( úhrada SPČR)

Termínová listina PP RP 2018

LEDEN

27.1.      Moravskoslezská liga mládeže                                PP        Zlín

propozice SMLM

27.1.      Česká liga mládeže                                                                PP        Most

ÚNOR

 10-11.2         .  Žďárský  „ GUMÁK „                                                 PP        Žďár / S.

propozice Gumák

 10-11.2.  školení rozhodčích II. a III. třídy                                             Ždár / S

23.–25. 2.    SP CMAS                                                                          PP     Eger / HUN

BŘEZEN

   3.3.   SEPM       NJ – ZL- PŘ- ZV -JAS                                                PP   Zvolen

10.3. Moravskoslezská liga mládeže                                                       PP        Žďár / S.

10.3. Česká liga mládeže                                                                           PP        Tábor

23.–25.3.    SP CMAS                                                                        PP     Lignano / ITA

DUBEN

7.– 8. 4.       Mistrovství ČR družstev – Pot. liga                                 PP     Přerov

14–15.4. SP CMAS                                                                           PP     Lipsko / GER  

 21.4. Moravskoslezská liga mládeže                                                     PP      Nový Jičín

21. 4. Česká liga mládeže                                                                         PP        Liberec

 KVĚTEN

12.– 13.5.         Modrý mítink – Bi Fins                                 PP       Nový Jičín

ČERVEN

 1-3.6         MČR  PP + \RP    60 let klubu                              PP   Liberec

9.6             1. kolo DPP                                                                  DPP    Pardubice

  1. 6.       2. kolo DPP + MČR DPP                                      DPP Velké Dářko / Žďár

    23.6.       3. kolo DPP DPP                                                        DPP    Přerov  / ČR

ČERVENEC

14.7. –   21.7.       MS senioři                                                       PP     Bělehrad /SRB

20.7 – 23.7           Univerziáda                                                    PP     Bělehrad /SRB

28.7. –   4.8.         ME junioři                                               PP     Istambul / Turecko

SRPEN 

ZÁŘÍ

15.9                     SEPM    NJ – ZL- PŘ- ZV -JAS                                 PP           Zlín

20 – 24.9. SP CMAS – finále                                                       PP     Phuket/ Thajsko  

ŘÍJEN

13.10               Litoměřická ploutev                                                   PP       Litoměřice ???

20.10.              Oblastní liga mládeže                                               PP        Olomouc     / ČR

LISTOPAD

 3-4. 11            Nemo „Trophy“ 2018 — 20 ročník                                      PP       Zlín  / ČR  

10.– 11. 11. Evropský pohár – kategor. D + C                                              PP     Gliwice   / POL

17– 18.11. Finále ligy mládeže – 3 kluby Morava + 3 kluby Čechy         PP Nový Jičín   /ČR

PROSINEC

1.– 2.12.      Světový mítink mládeže                                        PP     Kecskemét/HU

8.12.                Mikulášský pohár PP                                                     PP       Přerov           /

8.12.                Vánoční pohár    – 37. ročník                                       PP        Most              / ČR

15.12               SEPM finále    NJ – ZL- PŘ- ZV -JAS                          PP     Nový Jičín  

26.12.              Vánoční kilometr – 44. ročník                                      DPP     Břeclav

 

21.1.   Polišenský Petr  – předseda subkomise PP SPČR.


počítadlo.abz.cz